Якісні віконні системи та конструкції. Монтаж вікон. - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Загальні відомості
    
    Ринок віконних конструкцій в Україні в наш час має найширший асортимент, і сучасні виробники готові задовольнити запити самих вибагливих клієнтів. Вибір здійснюється, в першу чергу, виходячи з того, яку мету Ви переслідуєте при заміні вікон. Від цього залежить конфігурація, а також різні особливості майбутньої віконної конструкції. Нижче описані можливі варіанти, які, звичайно, можуть комбінуватися між собою.
    Якщо Ви бажаєте утеплити будинок або зробити приміщення менш шумним -  варто звернути увагу на двокамерні склопакети. Вони набагато краще зберігають тепло, ніж однокамерні. Також існує енергозберігаюче скло. Навіть однокамерний склопакет з таким склом непогано виконує дану функцію.
      Якщо у Вас  немає необхідності утеплювати приміщення і Вас не турбує звукоізоляція - тоді Вам потрібні звичайні євровікна з однокамерним склопакетом.
      Якщо Ви хочете більш надійні вікна з точки зору безпеки приміщення - зверніть увагу на склопакети з більш товстим (6-8 мм), ударостійким або загартованим склом та на надійність фурнітури.
     На сьогоднішній день Ви можете обрати форму, конфігурацію, спосіб відкривання, а також колір Вашого вікна. Також на сьогоднішный день можливе ламінування пластикових вікон різними кольорами, декорування «під дерево» різних відтінків та з різноманітними малюнками. 
    Фірма АкваТерм представляє вікна та профільні системи таких виробників, як Veka, Віконда, WDS, Aluplast, Rehau. Наші фахівці кваліфіковано і в найкоротші терміни виконають роботи з демонтажу та монтажу віконних конструкцій для Вашої будівлі.
Склопакет
          
      Склопакет - елемент вікна, що складається з декількох пластин скла герметично з'єднаних одне з одним. Залежно від кількості стекол може бути одно- чи багатокамерним. Камери склопакета заповнені сухим повітрям або інертним газом.
   Надавати склопакету спеціальні властивості дозволяє застосування технологій енергозбереження, бронювання і тонування стекол. А значно поліпшити теплозахисні характеристики склопакета дозволяє використання енергозберігаючих стекол. Завдяки герметичності склопакети володіють високими тепло- і звукоізоляційними властивості. Між стекла не потрапляє волога і пил, не погіршується освітленість приміщень. 
      Для виробництва склопакетів використовуються різні типи стекол. Це залежить від вимог, що пред'являються до конкретного вікна. У разі використання енергозберігаючих стекол, поверхня з нанесеним покриттям, як правило, знаходиться усередині склопакета, а сонцезахисні скла встановлюються в якості зовнішніх. 
Віконний профіль

      Віконний профіль - досить складна конструкція з ПВХ (полівінілхлорид), що має декілька повітряних камер (частіше всього три, але буває і чотири, і п'ять), розділених ПВХ-перегородками. Усередині середньої камери встановлюється металева арматура, яка забезпечує жорсткість рами.
     ПВХ (полівінілхлорид) належить до найстаріших штучних матеріалів. ПВХ - термопласт, тобто під впливом високих температур він може міняти форму. За різноманітністю способів переробки та застосування ПВХ перевершує всі інші штучні матеріали. Як і багато інших полімерів, він досить довговічний. Йому не страшні ні сонячні промені, ні волога, ні природні мікроорганізми. Завдяки спеціальним добавкам ПВХ для віконних профілів не хрупкий і досить жорсткий матеріал. За характеристиками міцності він краще дерев'яного. Сучасні якісні пластикові вікна витримують морози і спеку. Виробники дають гарантію на профіль від 15 до 20 років, але фахівці стверджують, що вікна з жорсткого ПВХ в змозі зберігати властивості і протягом 50 років. 
      Сучасна технологія виключає виділення токсичних речовин пластиковим вікном оскільки спеціальні добавки роблять матеріал екологічно бездоганним. До того ж у багатьох профілях тепер замість свинцю застосовується цинк або кальцій.
Назад до змісту | Назад до головного меню