Системи водопостачання від ТОВ Акватерм, прозора якість! - Інженерні мережі

ТОВ Акватерм, завжди привильні рішення!
Перейти до контакту

Головне меню:


Дзвоніть саме зараз:

Дзвінки з питань проектних 
та монтажних робіт
050 305 95 90 Ігор

 Дзвінки з питань автоматизації 
та технічного обслуговування
050 305 00 50 Олександр
Зовнішнє і внутрішнє водопостачання

    Вода і автономне водопостачання є одним з найважливіших джерел життєдіяльності людини. Питної води людині потрібно всього 3 літри в день, проте в господарських цілях одна людина споживає 120-250 літрів. У міських умовах людина щодня споживає до 400 літрів води на добу, з яких 50-60 літрів йдуть на миття під душем, а якщо забажаєте прийняти ванну - і зовсім відразу списуйте 200-250 літрів. На змивку відходів життєдіяльність організму в ватерклозеті потрібно ще 50-70 літрів води. Якщо хтось думає, що тільки в межах цивілізації, тобто в місті, витрата води високий, а за містом можна обійтися і меншими обсягами, він глибоко помиляється. У сучасному котеджі блага цивілізації такі ж, як і в місті - є і пральна машина, і ванна, і душ, а часом і басейн. Але до міських витрат води додаються ще полив городу або клумб і оранжерей, якщо ви не городник, подача води декоративному фонтану, промивка домашніх тварин і автомобіля і багато іншого. Щоденна витрата води в сучасному котеджі може становити до 5 кубометрів. З цієї причини безперебійне водопостачання заміського будинку є життєво необхідним.
    А щоб водопостачання було насправді безперебійним і води було в достатній кількості для всіх потреб при проживанні в заміському будинку, потрібно правильний проект, в якому буду враховані всі запити замовника і правильно підібраний обладнання.
    Наша компанія надає повний перелік послуг з водопостачання Вашого будинку, котеджу, дачі, лазні, басейну, фонтану тощо. Ми маємо великий досвід роботи в сфері влаштування систем водопостачання: проектування, установки насосного обладнання для водоподачі, очищення, монтажу необхідного обладнання та трубопроводів.
Перед початком проектування і розрахунку системи водопостачання, необхідно:
    - Вибрати джерело водопостачання. Джерелом водопостачання для Вашого будинку можуть бути: магістральний водопровід загального користування, колодязь або свердловина. Так само може використовуватися комбіноване водопостачання.
    - Визначитися якої якості повинна бути вода (питна, господарчо/питна, технічна).
    -Скласти план ділянки і план споруд, в яких потрібно розмістити труби водоподачі та обладнання, вказавши кількість водорозбірних точок і де вони будуть розташовані (туалети, ванни, басейн, підводка води до будинку, бані, гаражу).
    При проектуванні системи водопостачання складається технічне завдання на систему водопостачання. Враховуються всі побажання замовника. Ведеться підбір обладнання, розробляється схема його розташування і розташування магістралей водопостачання.
Насосне обладнання

     Насосне обладнання є невід'ємною частиною мереж водопостачання. Якщо на вашій ділянці не передбачене водопостачання з магістрального водопроводу загального використання - насосне обладнання буде встановлене у скважині чи колодці, які будуть заплановано на Вашій ділянці. А якщо центральне водопостачання передбачене проектом Вашої будівлі - є вірогідність, що тиск води може бути досить низьким у деякі періоди суток, а може - постійно. У даному випадку необхідне встановлення насосної станції для підвищення тиску мережі водопостачання Вашої будівлі. 
    Фахівці ТОВ "Акватерм" підберуть для Вас необхідне обладнання для комфортного проживання та експлуатації сантехнічних приборів Вашої будівлі.
Гаряче водопостачання

    Гаряче водопостачання (ГВП) - система, призначена для забезпечення споживачів гарячою водою для технологічних, санітарних і гігієнічних цілей. Як правило, це: водонагрівач, циркуляційний насос, труби гарячого водопостачання та арматура для роздачі води споживачам.
  Типові схеми ГВП бувають трьох типів: накопичувального, проточного, комбінованого (проточний + накопичувальний. Відповідно для кожного типу схем використовуються свої компоненти і схемні рішення.
   - Схема ГВП накопичувального типу - як правило, така схема застосовується для ГВП котеджів. Розбір гарячої води в будинку має періодичний піковий характер, тобто він інтенсивніше під час сніданку, обіду і вечері. В якості накопичувальної ємності використовується бойлер.
   - Схема ГВП проточного типу - схему ГВП проточного типу, як правило, застосовують на виробництвах для технологічних ліній, які використовують постійний розбір ГВП. Як нагрівальний елемент ГВП використовуються теплообмінники різних типів (пластинчасті, трубчасті і ін.), Однак найбільшу популярність завоювали теплообмінники пластинчастого типу.
  - Схема ГВП комбінованого типу - схему ГВП комбінованого типу (тобто проточний + накопичувальний водонагрівачі), як правило, застосовують на виробництвах для технологічних ліній, які використовують постійний і періодичний піковий розбір ГВП. Як нагрівальний елемент ГВП використовується проточний теплообмінник. Бойлер використовується як накопичувач теплової енергії для пікового розбору ГВП. Теплообмінник в бойлері не використовується, оскільки він більш інертний, ніж теплообмінник проточного типу.
     Як бойлер, так і проточний нагрівач можуть використовувати різні джерела енергії для підігріву холодної води для гарячого водопостачання у залежності від свого конструктивного виконання. Це може бути електрична енергія, або теплоносій з системи опалення будівлі, який віддає тепло не змішуючись з водою для ГВП.
    Якщо бойлер знаходиться на відстані від кінцевої точки споживання ГВП або схема ГВП має розгалужений характер - при відкритті кранів спочатку тектиме холодна вода, яка знаходилася у трубах ГВП після останнього користування. Як правило, у залежності від довжини магістралі - це може тривати від півхвилини до п'яти, доки побіжить гаряча вода. Для запобігання цьому необхідне влаштування рециркуляційного контуру, який зазвичай пропускають через рушникосушарку. Це дає рішення одразу двох проблем: рушникосушарка гаряча круглий рік (на відміну від влаштування рушникосушарки від мережі опалення, коли вона гаряча лише взимку) та миттєве постачання гарячої води при відкритті розбірної арматури.
    Спеціалісти ТОВ "Акватерм" допоможуть Вам підібрати обладнання, розрахують осяг бойлеру та необхідні діаметри труб водопостачання для створення оптимальних умов експлуатації мереж водопостачання.
Назад до змісту | Назад до головного меню